مهاجرت به نیوزیلند

کشور نیوزیلند یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که پس از آمریکا، کانادا، استرالیا و آلمان، حجم نسبتاً زیادی از مهاجران آسیایی و آفریقایی را هر ساله به خود اختصاص می دهد. از دلایل مهاجرت به نیوزیلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهاجرت به نیوزیلندجامعه بزرگ مهاجران

بنا بر آمار رسمی بیش از 70 درصد جمعیت چهار و نیم میلیون نفری نیوزیلند را مهاجران تشکیل می دهند که اکثریت آنها مهاجران اروپایی هستند و دیگر مهاجران از نژاد آسیایی و آفریقایی هستند. وجود این تنوع فرهنگی گسترده و وجود فرهنگ مهاجرپذیری در کشور نیوزیلند، نقش شایان ذکری در تبدیل این جزیره به یکی از مقاصد محبوب مهاجرتی ایفا نموده است. مهاجرانی که سالانه وارد این کشور می شوند معمولاً در مدت زمان کمی می توانند خود را با جامعه وفق دهند و با ورود به بازار کار یا مراکز تحصیلی، زندگی حرفه ای خود را آغاز کنند.

 

مهاجرت به نیوزیلندشرایط اقتصادی و رفاه عمومی

کشور نیوزیلند را می توان در زمره کشورهای توسعه یافته محسوب نمود که از رشد اقتصادی مطلوبی در سالهای اخیر برخوردار بوده است و این رشد در سرانه ملی کشور باعث ارتقای استانداردهای زندگی و در نهایت افزایش رفاه عمومی شده است. بر طبق نظرسنجی های اخیر، سطح رضایت شهروندان نیوزیلند از کار و زندگی، با وجود درآمد ماهیانه کمتر نسبت به کشورهای طراز اول همچنان در سطح بالایی قرار دارد و همچنین نیوزیلند از نظر استانداردهای زندگی جزو 10 کشور برتر دنیا به شمار می رود. افرادی که قصد مهاجرت به نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری را دارند می توانند از موقعیت های ایده آل ارائه شده توسط دولت نیوزیلند استفاده کنند.

 

مهاجرت به نیوزیلندنیاز به نیروی متخصص در بازار کار فعلی

بازار کار فعلی کشور نیوزیلند با توجه به تناسب جمعیت به مساحت این کشور دارای ظرفیت های زیادی برای افراد متخصص است و همچنین با وجود سیاست های حمایتی دولت، موقعیت های مناسب کاری بسته به نیاز بازار مناطق مختلف نیوزیلند برای مهاجران فراهم می باشد. معمولاً هر سال لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند منتشر می شود و افرادی که دارای سابقه تحصیلی و کاری در زمینه مشاغل مورد نیاز باشند از شانس خوبی برای مهاجرت برخوردار هستند. متقاضیان مهاجرت به نیوزیلند از طریق تخصص در صورت دارا بودن شرایط اولیه مانند مدرک زبان آیلتس، سابقه کاری و تحصیلات مرتبط می توانند ویزای دائم یا موقت نیوزیلند را دریافت کنند.

 

مهاجرت به نیوزیلندطبیعت بکر و منحصر به فرد

اگر از آرامش لذت می برید و از هیاهوی شهرهای شلوغ خسته شده اید، مهاجرت به نیوزیلند قطعاً یک انتخاب ایده آل برای شما است. جزیره نیوزیلند با توجه به جدا بودن از دیگر مناطق زمین برای مدت بسیار طولانی (نزدیک ترین خشکی به نیوزیلند کشور استرالیا است که 2000 کیلومتر با آن فاصله دارد) به مرور دارای تنوع بی نظیری از گونه های جانوری و همچنین جاذبه های طبیعی مانند ساحل، رودخانه، جنگل، آتشفشان و …. شده است. کشور نیوزیلند که از دو جزیره تشکیل شده است دارای طبیعتی آرام و زیبا است که برای علاقه مندان به زندگی در محیطی پر از سکوت و آرامش، مناسب ترین انتخاب به شمار می رود.