مهاجرت به کانادا

کشور کانادا یکی از ایده آل ترین مقاصد مهاجرتی برای مردم سرتاسر دنیا می باشد که آمار 300 هزار مهاجر در سال گواه خوبی بر این موضوع می باشد. مهاجرت به کانادا دلایل زیادی دارد که در این قسمت به اختصار تعدادی از آنها را مورد بررسی قرار می دهیم :

مهاجرت به کاناداکیفیت زندگی

چندین شهر کانادا مانند تورنتو و ونکوور همه ساله در لیست بهترین شهرها برای زندگی قرار می گیرند که این مسئله حاکی از وجود امکانات و مزایای فراوان مانند استاندارد زندگی، تحصیلات، خدمات درمانی و بهداشتی، حقوق بازنشستگی و بیمه بیکاری برای شهروندان کانادایی می باشد. امید به زندگی در کانادا معادل 79 می باشد که در مقایسه با بسیاری از کشورها آمار درخشانی می باشد.

 

مهاجرت به کاناداشرایط اقتصادی

کشور کانادا از نظر اقتصادی جزو 7 کشور برتر دنیا می باشد که از نظر رشد اقتصادی دارای شرایط بسیار مطلوبی است. همچنین کانادا به علت هم مرز بودن با آمریکا مبادلات تجاری فراوانی با آمریکا دارد و ارزش این مبادلات بین دو کشور از این حیث در دنیا مقام اول را دارا می باشد. با وجود شرایط اقتصادی مناسب و آزادی های تجاری  هر ساله سرمایه گذاران زیادی را از تمام نقاط دنیا برای مهاجرت به کانادا جذب می کند.

 

مهاجرت به کانادامحیط چند ملیتی

برای افرادی که در فکر زندگی در یکی از بهترین کشورهای دنیا هستند ، مهاجرت به کانادا که در سالیان اخیر و به ویژه از سال 2007 به بعد که مهاجرت به آمریکا دستخوش تغییراتی قرار گرفت به عنوان یک انتخاب ایده آل همواره مطرح بوده است و این موضوع در نهایت باعث چند ملیتی شدن جامعه و به وجود آمدن جوامع کوچک تر با آداب و فرهنگ متنوع شده است. به عنوان یک فرد مهاجر شما در کانادا تنها نخواهید بود و به طور قطع هموطنان زیادی را که ساکن کانادا باشند خواهید یافت.

 

مهاجرت به کانادابازار کار

کانادا به صورت ویژه پذیرای افراد متخصص و حرفه ای خارجی می باشد که بتوانند به توسعه اقتصادی و بهبود بازار کار کمک نمایند. به همین برای جذب افراد با تخصص لازم متناسب با مشاغل مورد نیاز کانادا منظور برنامه های متنوعی وجود دارد که  تحت برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص زمینه مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم را برای این افراد فراهم میکند. مهاجرانی که دارای تخصص باشند می توانند از طریق برنامه فدرال و یا اگر استان خاصی را در نظر دارند مانند کبک از طریق برنامه استانی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند.